Milý přátelé,virtuální závodníci

  Sezóna F1 nám pomalu vstupuje do poslední fáze a já vám chci připomenout pár drobných faktů.

Začneme samotným módem pro simulaci sezóny F1 2011.

Před započetím této sezóny byl vybrán mód který se na první pohled tvářil že bude OK.Po problémech několika pilotů s grafickým zobrazením jsme pro vás vybrali a upravili náš stávající mód.Vybraný mód jsme osadili naší jedinečnou fyzikou a i po dalších problémech několika pilotů ,závodíme s tímto dodnes.

Jak již jsem psal ,fyzika pro sérii F1 je jedinečná a byla postevana tak aby co nejvěrněji kopírovala reálnou fyziku monopostů F1.

  Nikdo nikdy nepsal že tato szóna bude snadná a proto řeči typu :" Nebaví mě když se musím soustředit na auto a ještě bojovat o pozici" ,nebereme vážně.Vždyť i při rychlejší jízdě obyčejným osobním automobilem se musíme soustředit především na chování vozu a fyziku při ostřejším předjížděni nesmíme opomenout.

 Simulace F1 monopostu s naší fyzikou si vyžaduje nastavení do sebemenších detailů.Toto nastavení pro závod si vyžaduje mnoho času a testovacích jízd.Tato série není jednoduchou záležitostí a ten kdo vydrží až do jejího konce bude po zásluze odměněn.

 Připomeňme si tedy o co vlastně soutěžíme.

KAŽDÝ kdo dokončí sezónu 2011 dostane ,dle vybojovaných bodů ,určitou upomínku na sezónu 2011.Jedná o putovní pohár pro vítěze ,velké poháry pro prví tři piloty v celkovém pořadí ,ti kteří skončí na 4. až 6. místě dostanou malý pohár ,medaile MPL bude zaslána těm kteří skončí na 7. až 12. místě a neopomeneme ani ty kteří sezónu 2011 dokončí úspěšně mezi posledními,tedy na 13. až 24. místě.Za jejich snahu jim bude zaslán diplom MPL s umístěním.

 Jak vydíte myslíme na všechny a proto vy při svých závodech myslete také na ostatní.Při startech závodů a průjezdy T1 a T2 myslete na to že na okruhu nejste sami.Myslete na to že kdokoliv může být ve zlomku vteřiny vedle vás nebo za vami.Myslete na to že nemáte ještě zahřáté brzdy na provozní teplotu.Mějte na paměti že v T1 se závod nevyhrává.Každý závod má přes 300km a je veliká škoda zkazit sobě nebo ostatním závod tím že do T1 vlítnete jako utržený vagón.Pokud v kvalifikaci skončíte na 10. místě tak jste prostě 10 nejrychlejším pilotem na trati a velký úspěch je projet T1 na svém 10. místě a nikoho neohrozit.V T1 se závod nevyhrává ,v T1 závod teprve začíná a je před vami dlouhá cesta a mnoho příležitostí jak se posunout z vašeho 10. místa kupředu za lepším výsledkem.

 Děkuji za pozornost a přeji skvělé zážitky v nadcházejících sedmi posledních závodech sezóny MPL F1 2011.

Martin Zeman

 

Komentáře

 
+1 #1 Radek Prokeš 2011-09-07 09:41
Pěkně sepsáno a jsem moc zvědavý jak si to vemou k srdci naši závodníci v následující italské T1:)

btw. ještě bych tam někam připojil podpis autora ať víme kdo článek vytvořil.
 

This content has been locked. You can no longer post any comment.