alt

Do kval jsem vjížděl s pocitem že nemám šanci na pole protože semi  prostě nedařilo auto nastavit, nakonec jsem byl 6 a byl jsem opravdu rád zato.

Závod: Odstartoval jsem celkem slušně ale v T1 mě předjel R.Rehora zkusil jsem muto vrátit ale nešloto z prava mě objel ještě P.Kulhan a byl jsem na 8 místu. V T2 jsem chtěl zautočit na P.Kulhana ale on zabrzdil malinko dříve a já až moc pozdě poškodil jsem si pravé zavěšení ale v následující zatáčce jsem Petra předjel, pak jsem dohnal ve 2 sektoru 1 kola R.Rehoru  v T10 jenže Rado nezvládl víjezd a zad jeho auto semu sklouzla, bohužel jsem nestihl rychle zareagovat abych semu vyhnul. Takže jsem měl obě přední zavešení a přední křídlo zničené,ihned mě předjel P.Kulhan  kterého jsem o pár zatáček přejel.Mužu říct že od té doby se auto chovalo hrozně.

Celej závod jsem byl možná nevýrazný ale jen proto protože to auto bylo hrozně nedotáčivé,v 15 kole jsem byl za L.Maráněm a v T3 jsem šel až moc pozdě na brzdy a přistrčil jsem Luboše, tímto semu omlouvám protože byla to moje chyba.Od záčátku závodu jsem se musel přizbusobit  nedotáčivosti a to mě stálo strašně moc času. Opravdu si myslím že pokud bych  neměl auto poničené tak bych dokázal jezdit stejné časy jako dvě Esa:D P.Zoubek a P.Szabo, nakonec jsem alespon vyjel 4.místo, spokojenej tedy být nemohu. Ke konci závodu jsem Bojoval o 3.místo s  Patrikem Hankem jenže poškození auta mi neumožnovalo se k němu dotáhnout, musim ale před ním smeknout jezdí skvěle.

Dále nás čeká Indie tak uvidím jak se podaří nastavit auto, určitě si budu chtít zpravit chut z Korei.

Grat Zoubkovi a Szabovi  myslím že oni dva sito rozdají o titul ale rozhodně se nevzdám budu bojovat !!.

This content has been locked. You can no longer post any comment.