alt

V sekci download, najdete první patch, který opravuje přítlaky na předním a zadním křídle, výšku přední nápravy vůči zadní a malinké změny v brzdovým systému a zavěšení. Můžete testovat.


INFORMACE K TESTOVACÍMU ZÁVODU!!

Testovací závod se uskuteční zítra, tj sobota 10.3.2012. 

Nepůjde o žádný dlouhý závod, ale abychom si navykli na závodní víkend, který má V8 Supercars specifický. Účast povinná není, ale kdo nezná postupy při Top Ten Shootout, neměl by tam chybět.;) 

Oficiální trénink 18:45-19:20

1. Kvalifikace 19:25-19:35

Top Ten Shootout 19:40

Závod na 18kol cca 20:10

 

Pro připomenutí postup při Top Ten Shootout

Jezdec který skončil v úvodní kvalifikaci jako desátý, startuje v této části jako první. Po spuštění kvalifikace vyjede na trať a ostatní jezdci STOJÍ! Jamile jezdec č.10 (číslo podle pořadí z první kvalifikace) vyjede do svého ostrého kola, tak chvili poté vyjede do svého zaváděcího kola jezdec č.9. Jede takovým tempem, aby neohrožoval jezdce jedoucího ostré kolo. Jezdec č. 10 který mezi tím odjede své měřené kolo, se nikde neloudá a jede normálním tempem do boxů a pro něj tím kvalifikace skončila. Do svého ostrého kola vstupuje jezdec č.9 a do zaváděcího kola je připraven jezdec č.8. Zbylí jezdci postupují podle systému, který je popsán výše. Jakmile odjede své rychlé kolo i jezdec č.1 a zajede do boxů, kvalifikace je u konce a server se přepíná na Warm Up.

 

Upozornění:

Nekupujte si v upgradech žádné specifikace diferenciálu, strany otvoru pro nádrž a gum, jinak Vám to na trati bude házet Mismatch! Konfigurace pro danou trať se nastavuje automaticky! 

Tak zítra na serveru ahoj

This content has been locked. You can no longer post any comment.