alt

 

V sekci download naleznete patch 1.2 který opravuje nedostatky, které se objevily po testovacím závodě v Alber Parku (přehřívání zadních brzd, nedotáčivost, ztráta přítlaku na přední nápravu za jedzcem, velká degradace gum endurance-byla prodloužena i životnost gripu a udělaly se také přesně převodové poměry dle reálu. ;) Což jistě oceníte.:) Patch už je i na serveru.

Sliboval jsem Vám už nový mod s novými skiny na sezonu 2012, ale bohužel to nestihám. Proto vydávám alespoň patch, který bude i součástí nového modu. Nový mod bude kompletně zveřejněn v PONDĚLÍ ve 20:00!!! 

Pravidla zveřejním nejspíš ještě o víkendu.

Můžu už ale prozradit, že letos se pojedou celkem 3 nezávislé šampionáty. Abych popostrčil ty, co ještě váhají.:) 

1) Šampionát pro jezdce, kteří chtějí odjet všechny závody

2) Šampionát pro nováčky, kteří chtějí odjet všechny závody

3) Šampionát pro jezdce, kteří mohou jezdit pouze jeden závod z víkendu - předem mi řeknou, který se jim bude počítat do tabulky. 


Novinkou pro Šampionát bude to, že na konci sezony se vyšrktnou TŘI (neplatí pro šampionát který je vypsán pro nováčky a pro jezdce, kteří můžou jezdit jen jeden závod z víkendu) nejhorší výsledky (neplatí pro vytrvalostní závody), včetně absence, a až po odškrtnutí těchto tří výsledků vzejde Mistr sezony 2012! 

Pokud si to budeme demonstrovat na první třech z loňské sezony, pořadí by dopadlo takto:

Zalešovi by se odečetlo 276bodů, Zubajovi 0 bodů, jelikož měl celkem 4 absence(výpadky) a Novotnému 0 bodů (absence a výpadky)

Celkové výsledky v prvních třech by byly takové 1.Zubaj 3221 bodů, 2. Zaleš 3091 bodů a 3. Novotný 2866 bodů.

Jak sami vidíte, letos to budou nervy až do konce a bude záležet na každém bodu navíc, který urvete. 

This content has been locked. You can no longer post any comment.