alt Registrace na Mount Panorama zahájeny! 

 

 

Za 10dní se uskuteční vytrvalostní závod na Mount Panorama - Bathurst. Pojede se 1000km, což je krásných 161kol. :) Jen zatim krátce, jak bude závod vypadat. 

Ve čvrtek 13.9. se uskuteční oficiální trénink.

Pátek 14.9. Kvalifikace + Top ten Shootout

Sobota 15.9. Start závodu na 1000km od 15:00. Předpokládaná délka závodu cca 6hodin.


Pojede se bez jakéhokoliv přerušení, tedy v kuse.  Jezdec si to buď odjede sám nebo s kolegou a bude se střídat pomocí Hot-Swapingu. Žádná povinná pauza během závodu nebude. Bude Safety car a Live přenos. Pokud by jezdci byli během závodu na TS, určitě by to oživilo Live přenos.:)

A teď k registracím.

Registrace piště sem. Registrují se i ti jezdci, kteří jedou kompletní sezonu. Ty žádám, aby se zaregistrovali nejpozději do 7.9. Poté auta, která budou volná dostanou k nabídnutí jezdci, kteří pojedou pouze tento závod! Auta vybírejte zde.

Registrujte se ve formátu:

Jméno

Vůz

A potom napište kolegu, nebo jedu sám. 


A teď důležitá věc. Do závodu budou vpuštěni ti jezdci, kteří do prvního oficiálního tréninku budou mít odjeto minimálně 50kol. Jednak je to kvůli Safety-Caru, aby nevyjížděl jak pominutý a taky kvůli plynuloti závodu a bezpečnosti ostatních jezdců. Co mám informace, již teď by mělo být obsazeno 15vozů.  Trať patří mezi náročnější a díky letošní fyzice je oříšek dobrzdit správně do šíkany, která se nachází uprostřed tratě. Takže všichni poctivě trénovat!:) Trať je již nějakým dnem na serveru, takže hurá na to. 

 


Adresa Serveru/IP adress : 77.95.40.243:34274

Heslo serveru/Password  : master


Pro jakékoliv dotazy kontaktujte adminy! 

 

Správci série V8/Admins:

Ondra Zaleš ICQ:279-567-608, skype: ozales

Vladimír Zubaj ICQ:622-716-607

 

Své dotazy můžete psát i do komentářů pod článkem. 

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.