Blíží se nám předposlední závod na jihoafrické trati v Kyalami, které se u nás pojede po třech letech. Naposledy mohli jezdci okusit tuto trať při Gladiators Winter Cup 2.

 

V čele šampionátu si první místo hlídá Vojtěch Polesný s jeho BMW a navyšuje svůj náskok na druhého Petra Zoubka s Audi.

Na třetím místě nastala změna, kdy se Václav Jankovský s Audi propadl až na místo šesté a jeho místo obsadil Rudo Pohančeník s Porsche.

Do konce šampionátu je stále otevřený boj o první místo. Také od třetího místa směrem dolu jsou bodové rozdíly velmi těsné, a proto bude zajímavé sledovat poslední závody šampionátu, jak to celé dopadne.

 

Pohled na trať Kyalami.

 

 

Upozornění. Byl  vydán patch, který přidá pilotům omezovač rychlosti v boxech. Stahujte v sekci downloads.

Pokud jste si všimli chybějících jezdců ve výsledkovém systému SLS, vše je z důvodu nezaregistrovaných nováčků v tomto systému. Výsledky se tedy doplní.

 

Live přenos od našeho komentátora Oldřicha Gajdoše vám tentokrát nemůžeme zaručit, ale pokud by závod nebyl vysílán živě, byl by sestříhán report ze závodu.

 

Všem pilotům přejeme hodně štěstí do závodu a doufáme v hojnou účast, kterou piloti předvedli v posledním závodě v japonské Suzuce.

 

 

 

 

Komentáře

 
+2 #1 Vladimir Zubaj 2013-01-18 15:30
Už je všetko tak ako má byť. ;-)
 

This content has been locked. You can no longer post any comment.