alt

Jako člen EXE rally teamu znám Richard Burns rally. Když jsem tuto hru ukázal klukům z MPL, strašně je to chytlo a chtěli zakládat turnaje, testovat a jezdit. Pak jsme začali s Oldou Gajdošem vymýšlet, co dále bychom s tímto simulátorem provedli, a vtom přišla myšlenka, co kdybychom vyzvali EXE rally team. Po rozhovoru s Lukášem Šerbaumem, který projevil také nadšení, se začalo všechno rýsovat a díky všem nedočkavým vznikla zkrácená sezona MPL vs. EXE, která nasadila laťku vysoko, a to jak složením RZ, tak texturami, přípravou bannerů, vyrovnanými souboji mezi jezdci, a tím největším tahákem jsou zajisté videa Oldřicha Gajdoše.
Na toto všechno navazuje už druhá sezona startující v lednu roku 2014, do které bude zařazeno více soutěží a bude roztažena do celého roku. Rádi přivítáme nové jezdce za MPL, kteří chtějí zažít, co je to opravdová rally!
Jezdíme na českém pluginu, který nám poskytuje tvoření turnajů, takže pro ty, kteří by chtěli vyzkoušet nebo se přidat, je nutné k originální hře nainstalovat český plugin, stáhnout hromadu tratí a trénovat.
 

Aby toto vzniklo, bylo potřeba pár schopných lidí, a proto mé poděkování patří těmto lidem:

Lukáš Šerbaum - zakládání turnajů EXE týmu, úprava textur, scénáře videí
Zdeněk Sottl - tvorba intra do videí (Maxpowerleague, MPL vs. EXE)
Oldřich Gajdoš - střih, komentář, grafika, scénář videí
Michal Hájek - úpravy bannerů, tabulky startovních čísel, grafické zpracování harmonogramu
Tomáš Labák - zakládání turnajů MPL týmu, úprava textur, scénář videí, průhlednost grafiky