alt 

 

V uplynulém týdnu sváděli své souboje jezdci Maxpower League a EXE Rally teamu na tratích v okolí Monte Carla. Na start prvního podniku se postavilo celkem 25 soutěžních posádek. 

WRC

Po první etapě se vedení ujal Radim Hrstka před Miroslavem Jeřábkem a Dennisem Zeťákem. Cíl první etapy spatřilo 9. Posádek.  Hned první rychlostní zkoušku vyhrál Dennis Zeťák. Tento ostřílený závodník vyhrál celkem 11 Rz včetně Powerstage. Pouze dvě rychlostní zkoušky vyhrál někdo jiný.

                             Výsledky na Powerstage                                                                                             Výsledky po 13 RZ

 alt

S2000

Stejně jako Zeťák zářil ve WRC tak v S2000 dominoval Vojta Polesný. Vojta si na 13 Rychlostních zkouškách vyjel dostačující náskok a do druhé etapy mohl startovat s čistou hlavou. RZ 13 ( Powerstage) vyhrál Robert Geissler před Patrikem Novotným a Petrem Burianem. Do cíle první etapy dorazilo 14 posádek.

 

alt

 

 

Druhá etapa

Do druhé etapy odstartovalo pouze 14 posádek.

WRC

I v druhé etapě dominoval Dennis Zeťák , který si na druhého Hrstku vyjel náskok více než čtyři a půl minuty. Do cíle soutěže dorazilo pouze 6 vozů WRC. Pouze tři vozy dorazili do cíle bez superrally. Za tým MPL  do cíle dorazil dorazili pouze dva jezdci a to první Dennis Zeťák a pátý Tomáš Labák. Společně si vyjeli 40 bodů. Za EXE Rally team bodovali 3 jezdci a to Radim Hrstka, Miroslav Jeřábek a David Holec. Tým EXE získal 46 bodů.

alt

 


Pozice

Příjmení, jméno

Body celkem

1

Zeťák Dennis

28

2

Hrstka Radim

19

3

Jeřábek Miroslav

15

4

Jindrák Pavel

12

5

Labák Tomáš

10

6

Holec David

10

S2000

Druhou etapu vyhrál Patrik Novotný před Vojtou Polesným a Milanem Kůčou. Za tým MPL bodovali Novotný , Polesný, Rotta a Veselý. Tým MPL si vybojoval 57 bodů. EXE Rally team si vyjel 47 bodů. Za EXE bojovali Kůča, Geissler, Polák a Šerbaum O.

alt

 

 

 

Pořadí jezdců

S2000

Pozice

Příjmení, jméno

Body celkem

1

Novotný Patrik

27

2

Polesný Vojtěch

18

3

Kuča Milan

15

4

Geissler Robert

13

5

Polák Pavel

12

6

Rotta Martin

8

7

Šerbaum Ondřej

6

8

Marek Petr

4

9

Veselý Jan

2

10

Burian Petr

1

Celkem

 

Pořadí týmů

 

Pozice

Tým

Body celkem

1

Max Power League

97

2

EXE Rally Team

93

 

 Zde odkaz na podrobné výsleky.